Eydemir Köyü; Kütahya ilinin Dumlupınar ilçesine bağlı bir köydür. 

Eydemir Köyü sayfamızın içeriği Dumlupınar - Eydemir Köyü köylülerinin paylaşımları ile oluşturulmaktadır. Köy sayfamız üyelik gerektirmemektedir. Üye olmadan Eydemir Köyü hakkında resim, video, haber içeriklerini yükleyebilirsiniz.

Eydemir Köyü inşaat yapabilmek için gerekli olan Eydemir Köyü imar şartlarını okuyalabilir, inşaat ile ilgili sorularınızı bize sorarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Eydemir Köyü videolarını yayınlayabilirsiniz. Köy videolarınız Düğün, şenlik, piknik, festival gibi videolar olabilir.

Eydemir Köyü hakkında Gelenek görenek, Şive, Eydemir Köyü tarihi, Vefat-Taziye ilanları, yöresel yemekler, yöresel türküler gibi Eydemir Köyü’nü anlatan yazıları ekleyip yayınlayabilirsiniz.

Eydemir Köyü  iletişimi sağlamak için Eydemir Köyü Muhtarlık bilgilerini güncelleyebilir, dernek hakkında paylaşımlarda bulunabilirisiniz. Eydemir Köyü sayfamız sayesinde günlük, haftalık hava durumu bilgilerini görebilirsiniz. Eydemir Köyü Seri ilanı sayesinde satılık, kiralık arsa, tarla gibi gayrimenkullarini görebilir, kendinizde ilan verebilirsiniz.